XXX Niedziela Zwykła 23 października 2022r.

XXX Niedziela zwykła

23 października 2022 r.

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna – początek Tygodnia Misyjnego. Msze Święte o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00. Po Mszy Świętej o 16.00 Nabożeństwo różańcowe.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na misje.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy o godz. 17.00.
  4. W tygodniu:
  • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej połączona zNabożeństwem Różańcowym.
  • w czwartek o godz. 15.00 w kościele, egzamin przed Sakramentem Bierzmowania dla uczniów z klas VIII z Sufczyna i Łoponia. Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców.
  • w piątek Święto św. Szymona i Judy Tadeusza , apostołów.
  • w sobotę Akcja Katolicka organizuje Różaniec ulicami naszej parafii. Rozpocznie się on o 18.00 jednocześnie w 6 wyznaczonych punktach w Sufczynie i Łoponiu. Wszystkie grupy kierują się do kościoła, gdzie o 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  • w przyszłą niedzielę wybory do nowej rady duszpasterskiej. Będzie można oddać głos na jedną osobę. Zgłoszeni kandydaci znajdują się na liście na tablicy ogłoszeń.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  3. Ponieważ zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, na stolikach z tyłu kościoła znajdują się kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wpisywanie nazwisk i imion zmarłych.
  4. Związek małżeński pragną zawrzeć: Łukasz Nowak w Sufczynie i Gabriela Boda zam. w Wojniczu

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej.