Duszpasterze

Proboszcz
Ks. mgr Waldemar Cieśla
Święcenia kapłańskie: 22.05.1999r.
W parafii od: 14.08.2021r.

Rezydent
Ks. Adam Bajorek 
Święcenia kapłańskie: 28.05.1978r.
W parafii od: 9.03.2008r.

Wikariusz
Ks. mgr Krzysztof Pach
Święcenia kapłańskie: 26.05.2018r.
W parafii od 27.08.2021r.

Kategoria: