XXIX Niedziela Zwykła 16 października 2022r.

XXIX Niedziela zwykła

16 października 2022 r.

1. Dzisiaj Msze Święte o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00. Po Mszy Świętej o 16.00 Nabożeństwo różańcowe.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas składki inwestycyjnej.
  3. Dzisiaj Dzień Papieski. Młodzież naszej parafii zbiera ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Po Mszy Świetej, przed kościołem młodzież z Grupy Apostolskiej będzie sprzedawać znicze przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Zachęcamy do wspomagania działalności naszej Grupy Młodzieżowej.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy o godz. 17.00.
  6. W tygodniu:
  • w poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.
  • we wtorek Święto św. Łukasza. Pracownikom służby zdrowia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
  • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej połączona zNabożeństwem Różańcowym. Na 18.00 zapraszamy członków Rady duszpasterskiej na spotkanie w Sali na plebanii.
  • w czwartek wspomnienie św. Jana Kantego.
  • w sobotę Uroczystość św. Jana Pawła II.
  • w przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  3. W sobotę pielgrzymka do Tuchowa. Wyjazd o godz. 8.00 spod kościoła. Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy.
  4. Ponieważ zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, na stolikach z tyłu kościoła znajdują się kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wpisywanie nazwisk i imion zmarłych.
  5. Dzisiaj o 17.30 w kościele w Porąbce Uszewskiej odbędzie się koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Organizatorzy zapraszają.