XXVIII Niedziela Zwykła 9 października 2022r.

XXVIII Niedziela zwykła

9 października 2022 r.

 

 1. Dzisiaj Msze Święte o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00. Po Mszy Świętej o 16.00 Nabożeństwo różańcowe.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy o godz. 17.00.
 3. W tygodniu:
 • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej połączona zNabożeństwem Różańcowym.
 • w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. W czwartek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową. Prosimy o przyniesienie lampionów i liczny udział.
 • w piątek Dzień Nauczyciela. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom i pracownikom szkoły składamy serdeczne życzenia.
 • w sobotę wspomnienie św. Teresy od Jezusa.
 • w przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Młodzież naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym dniu również składka inwestycyjna.
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
 2. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 3. Za tydzień, przed kościołem młodzież z Grupy Apostolskiej będzie sprzedawać znicze przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Zachęcamy do wspomagania działalności naszej Grupy Młodzieżowej. Przy okazji zachęcamy do ekologii poprzez kupowanie zniczy z wymiennymi wkładami, aby nie gromadzić szkła, które później trzeba wywozić w kontenerach.
 4. Ponieważ zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, na stolikach z tyłu kościoła znajdują się kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wpisywanie nazwisk i imion zmarłych.
 5. Wójt Gminy Dębno zaprasza wszystkie osoby, które ukończyły 60 rok życia na Dzień Seniora, który odbędzie się w dniach 15 – 16 października w Sali widowiskowej w Dębnie. Zapisy do 11 października w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębnie.
 6. W dniu 16 października o 17.30 w kościele w Porąbce Uszewskiej odbędzie się koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Organizatorzy zapraszają.
 7. Na dzień 22 października planujemy pielgrzymkę autokarową do Tuchowa. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli (podajemy pesel i numer telefonu).