XXVI Niedziela Zwykła 25 września 2022r.

XXVI Niedziela Zwykła

25 września 2022 r.

 

 1. Msze Święte dzisiaj o 7:00, 8:30, 9:45 w Łoponiu,11:00 i o 16.00.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas składki inwestycyjnej zarówno na tacę, jak i bezpośrednio na konto parafii.
 3. Dzisiaj ofiarami do puszek wspieramy Uniwersytet Papieski Jana Pawła II
  w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.
 4. W tygodniu:
 • we wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo
 • w środę wspomnienie św. Wacława. Po Mszy Świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po nowennie spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministranta i ich rodziców.
 • „Koronka ulicami miast i wsi” odbędzie się w środę o godz. 15 przed Domem Strażaka w Sufczynie. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę.
 • w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 • w piątek wspomnienie św. Hieronima. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie dla rodziców zarówno dziewczynek będących już w Dziewczęcej Służbie Maryjnej jak i nowych kandydatek.
 • w I sobotę miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 6:30.
 • W sobotę odbędzie się także piesza pielgrzymka do Porąbki Uszewskiej na uroczystości odpustowe. Wyjście spod kościoła parafialnego o godz. 8:00. Będzie możliwość powrotu wspólnym autobusem. Ks. Dziekan Józef Golonka serdecznie zaprasza do uczestnictwa w 3-dniowym odpuście w Porąbce Uszewskiej. Harmonogram uroczystości umieszczony jest na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 7:00.
 1. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Pierwszy różaniec połączony będzie z nabożeństwem pierwszosobotnim o godz. 6:30. Od niedzieli nabożeństwa różańcowe w naszej parafii codziennie po wieczornej Mszy Świętej. Postarajmy się o liczne uczestnictwo zarówno dorosłych jak i dzieci. Przypominamy również, że od 1 października (tj. od soboty) wieczorne Msze Święte w tygodniu będą sprawowane o godz. 17.
 2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy do kościoła.
 3. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 4. OSP w Dębnie zaprasza do włączenia się w akcję krwiodawstwa. Oddać krew można dziś w hali sportowej w Dębnie w godzinach 8:30-12:30.