XXV Niedziela Zwykła 18 września 2022r.

XXV Niedziela zwykła

18 września 2022 r.

1. Dzisiaj Msze Święte o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj podczas składki inwestycyjnej.
  3. Grupa młodzieżowa zaprasza do poczęstowania się przygotowanymi przez nich wypiekami. Jest to wyraz wdzięczności za okazywaną im przez parafian życzliwość. Bardzo proszą by nie próbować składać przy tej okazji żadnych ofiar. Wszystkim życzą: „Smacznego”.
  4. W tygodniu:
  • we wtorek wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy.
  • w środę Święto Św. Mateusza. Z racji Święta patronalnego Zespołu Szkolno-przedszkolnego Msza Święta o godz. 10.00. Zapraszamy rodziców i dziadków, ponieważ będzie to również okazja do wspominania Ks. Tadeusza Dłubacza – patrona szkoły.
  • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.
  • w czwartek po Mszy wieczornej spotkanie dzieci z klas 3 przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.
  • w piątek wspomnienie św. Ojca Pio.
  • w sobotę Pielgrzymka jednodniowa do Częstochowy. Zapisy w zakrystii do środy (trzeba podać pesel i numer telefonu). Wyjazd w sobotę o 6.00 spod kościoła parafialnego. Zachęcam wszystkich.
  • w przyszła niedzielę składką do puszek wspieramy Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  3. Wójt Gminy Dębno zaprasza dzisiaj na Piknik z produktem Polskim, który odbędzie się obok Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie. W programie prezentacje potraw regionalnych przygotowanych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, stoiska rzemieślnicze, garncarskie, pszczelarskie, rękodzieła, występy zespołów ludowych, zabawy dla dzieci. W razie złej pogody, piknik odbędzie się w Hali.