XVI Niedziela zwykła 17 lipca 2022

XVI Niedziela Zwykła

17 lipca 2022 r.

1. Msze Święte dzisiaj o 7:30, 9:30 w Łoponiu, 11:00 i o 16.00.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na inwestycje w naszej parafii. Po Mszy Św. zbiórką do puszek wspieramy utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Również za tę ofiarę: Bóg zapłać!
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  • w poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy
  • w piątek święto św. Marii Magdaleny
  • w sobotę święto św. Brygidy, patronki Europy
  1. W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. po każdej Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Pod kościołem i kaplicą w Łoponiu młodzież naszej parafii będzie rozprowadzać breloki i zawieszki ze św. Krzysztofem. Dowolną ofiarą będziemy mogli wspomóc działalność grupy młodzieżowej w naszej parafii.
  2. W gablocie ogłoszeń można zapoznać się z plakatem informacyjnym dotyczącym pomocy misjonarzom w ramach „Akcji św. Krzysztof” organizowanej przez fundację MIVA Polska.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy do kościoła.
  4. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  5. Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć:
  • Rafał Całka zam. w Łapczycy i Natalia Stypka zam. w Sufczynie.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach do zawarcia tego małżeństwa, proszony jest
o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.