IV Niedziela Wielkanocna 8 maja 2022 Niedziela Dobrego Pasterza

IV Niedziela Wielkanocna

8 maja 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele. Pamiętajmy o tej intencji w naszej osobistej modlitwie. Módlmy się również za dk. Damiana, który już za trzy tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie.
  2. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.
  3. Msze Święte dzisiaj o 00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00. O godz. 16 nabożeństwo majowe, a po nim Msza Święta.
  4. W tygodniu:
  • w poniedziałek uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski
  • w piątek o godz. 18 Msza Św. z nabożeństwem fatimskim i procesją wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy
  • w sobotę święto św. Macieja, Apostoła
  • w przyszłą niedzielę o godz. 11 Msza Święta z okazji rocznicy przyjęcia pierwszej komunii świętej uczniów klas IV.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 16. W kaplicy w Łoponiu majówka o godz. 18:30.
  2. Przypominamy, że ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. są dostępne na internetowej stronie parafialnej pod adresem www.parafiasufczyn.pl
  3. Ponawiamy ogłoszenie, iż zamierzamy zatrudnić gospodynię na plebanii. Panie, które byłyby zainteresowane tą pracą prosimy o skontaktowanie się z ks. Krzysztofem.
  4. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, które możemy nabyć w zakrystii. Do nabycia są: Gość Niedzielny, Promyczek dobra, Miłujcie się, Niedziela oraz prasa misyjna.
  5. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Arkadiusz Bodura zam. w Sufczynie oraz Ewa Pieronkiewicz zam. w Pszczynie, a także: Ireneusz Chachaj zam. w Borzęcinie oraz Joanna Nosek zam. w Sufczynie

Kto zna przeszkody do zawarcia tych małżeństw niech zgłosi je w kancelarii parafialnej.