XI Niedziela Zwykła 16.06.2024r.

XI Niedziela zwykła

16 czerwca 2024 r.

1.              Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00. Dzisiaj Diecezjalne Święto Rodziny. Na Mszy o 11.00 będziemy gościć pielgrzymkę z Czech pod opieką ks. Pawła Bilińskiego. Serdecznie ich witamy w naszej parafii. Dziękuję Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Sufczynie za przygotowania posiłku.

2.              Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj podczas składki inwestycyjnej.

3.              W tygodniu:

• w poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta.
  • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.
  • w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  • w piątek zakończenie roku szkolnego:

- w Sufczynie o godz. 8.00 Msza Święta w kościele a o 9.00 akademia w budynku szkoły,

- w Przedszkolu w Sufczynie o godz. 13.00,

- w Łoponiu o 10.00 Msza Święta w kaplicy a następnie zakończenie w budynku szkoły.

• w przyszłą niedzielę Dzień Ojca. W naszych modlitwach pamiętajmy zarówno o żywych, jak i zmarłych naszych Ojcach.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy do kościoła.

5.              Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

6.              Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć:

• Kamil Roczniak zam. w Sufczynie z Joanna Ochwat zam. w Jaworsku
  • Mateusz Pitaś zam. w Łoponiu z Sarą Chudoba zam. w Isepie
  • Mateusz Przybyła zam. w Besku z Pauliną Gala zam. w Sufczynie
  • Sebastian Nowak zam. w Sufczynie z Klaudią Osika zam. w Garliczce.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.

7.              (Sufczyn): Wójt Gminy Dębno zawiadamia, że w dniu 20 czerwca 2024 r. (czwartek) o godz. 18.00 na sali gimnastycznej w ZS-P w Sufczynie odbędzie się zebranie wiejskie, na którym zostanie wybrany Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Sufczyn na nową kadencję 2024-2029. Wójt serdecznie zaprasza mieszkańców sołectwa.

8.              (Łopoń): Burmistrz Wojnicza zaprasza zainteresowanych na spotkanie dotyczące możliwości dofinansowania na zakup i montaż domowych magazynów energii elektrycznej. Spotkania odbędą się 18 i 20 czerwca o godz. 17.00 w Domu Grodzkim w Wojniczu.