X Niedziela Zwykła 9.06.2024r.

X Niedziela Zwykła

9 czerwca 2024 r.

1.              Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.

2.              Dzisiaj po Mszach zbiórka na UPJPII w Tarnowie i Krakowie.

3.              W tygodniu:

• we wtorek wspomnienie św. Barnaby.
  • w środę wspomnienie bł. Romana Sitki i Towarzyszy. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.
  • w czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy. O 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.
  • w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala.
  • w przyszłą niedzielę Diecezjalne Święto Rodziny. W tym dniu będziemy gościć w naszej parafii pielgrzymkę z Czech pod opieką ks. Pawła Bilińskiego. W tym dniu składka inwestycyjna.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy do kościoła.
  2. Rada Rodziców ZS-P w Sufczynie zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się 15 czerwca od godz. 16.00 na stadionie klubu sortowego Grom. W programie występy dzieci, balet, strefa gastronomiczna oraz wiele innych atrakcji dla młodszych i starszych.

6.              Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

7.              Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć:

• Kamil Roczniak zam. w Sufczynie z Joanna Ochwat zam. w Jaworsku
  • Mateusz Pitaś zam. w Łoponiu z Sarą Chudoba zam. w Isepie
  • Mateusz Przybyła zam. w Besku z Pauliną Gala zam. w Sufczynie
  • Sebastian Nowak zam. w Sufczynie z Klaudią Osika zam. w Garliczce.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.