III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024r.

III Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2024 r.

1.                 Dzisiaj Niedziela Biblijna rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.

2.                 Jutro o 17.00 w Porąbce Uszewskiej, 20 uczniów klas VIII z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

3.                 W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

4.                 Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o powołania. W naszej parafii składka inwestycyjna.

5.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

6.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

7.                 15 kwietnia o 18.30 w Szkole spotkanie mieszkańców sołectwa Sufczyn, a 16 kwietnia o 18.00 w szkole w Łoponiu spotkanie sołectwa Łopoń. Zebrania będą dotyczyły uchwały antysmogowej i możliwości dofinansowania. Organizatorzy zapraszają.

8.                 Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

• Adrian Sacha zam. w Sufczynie z Moniką Dyba zam. Brodach
  • Damian Nędza zam. w Kobierzynie z Karoliną Klich zam. w Sufczynie.

Ktokolwiek znałby przeszkody proszony jest o złoszenie ich w kancelarii parafialnej.