Niedziela Miłosierdzia Bożego 7.04.2024r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

7 kwietnia 2024 r.

1.                 Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.

2.                 Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

3.                 Po Mszach zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

4.                 Jutro liturgiczne obchody Uroczystości Zwiastowania Pańskiego.

5.                 W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

6.                 W piątek o godz. 18.00 początek Triduum przygotowującego uczniów z klas VIII naszej parafii do Sakramentu Bierzmowania, który zostanie udzielony 15 kwietnia o 17.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Porąbce Uszewskiej. Obecność obowiązkowa.

7.                 12 kwietnia (piątek) odbędą się Gminne Uroczystości Katyńskie. Program:

• 10:00 – Msza Święta w intencji ofiar „zbrodni katyńskiej”
  • 11:00 – uczczenie ofiar przy obelisku katyńskim na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sufczynie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich.

8.                 W sobotę Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

9.                 Po Mszy wieczornej, z racji 13 dnia miesiąca, Różaniec Fatimski. Zapraszamy.

10.            Za tydzień Niedziela Biblijna – rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego.

11.            Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

12.            Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

13.            13 kwietnia o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbędzie się koncert patriotyczny „Dziecięca Ferajna Bohaterom” z okazji zbrodni katyńskiej. Wstęp wolny.

14.            W środę o 15.00 pogrzeb +Janiny Kliś. Pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała i różaniec za zmarłą. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu…