Poniedziałek Wielkanocny 1.04.2024r.

Poniedziałek Wielkanocny

1   kwietnia 2024 r.

1.                 Dzisiaj Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte według porządku niedzielnego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na uczelnie katolickie.

2.                 W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

3.                 W I czwartek modlimy się o nowe powołania do służby Bożej i za powołanych. O godzinie 17.00 spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej.

4.                 W I piątek oddajemy cześć sercu Pana Jezusa. Z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Na 18.00 zapraszamy uczniów z klas VI, VII i VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

5.                 W I sobotę nabożeństwo ku czci Matki Bożej o godz. 6.30. W sobotę Diecezjalne Święto Caritas. Dziękujemy osobom zaangażowanym w działalność charytatywną w naszej parafii.

6.                 Za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego – początek Tygodnia Miłosierdzia. Po Mszach zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej. W tym dniu zmiana tajemnic różańcowych.

7.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

8.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

9.            13 kwietnia o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbędzie się koncert patriotyczny „Dziecięca Ferajna Bohaterom” z okazji zbrodni katyńskiej. Wstęp wolny.

10.            Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.