Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024r.

31 marca 2024 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 6.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.

2.                 Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte według porządku niedzielnego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na uczelnie katolickie.

3.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

4.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. W zakrystii jest do nabycia ciekawa publikacja na temat drogi do świętości rodziny Ulmów w cenie 20 zł.

5.                 Pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania i przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Bóg zapłać:

• Moim współpracownikom – Księżom, Panu Kościelnemu i Panu Organiście,
  • Liturgicznej Służbie Ołtarza i Dziewczęcej Służbie Maryjnej,
  • Psalmistom, śpiewającym Mękę Pańską i chórowi,
  • Osobom, które sprzątały Kościół oraz tym, którzy przygotowali Ciemnicę, Grób Pański i dekorację świąteczną,
  • Uczestnikom procesji rezurekcyjnej: niosącym feretrony, sztandary i poduszki,
  • Straży pożarnej za czuwanie przy Grobie Pańskim i udział w procesji,
  • Pani przygotowującej posiłki podczas rekolekcji i spowiedzi rekolekcyjnej,
  • Wszystkim za udział, wspólną modlitwę oraz świadectwo wiary.

6.                 Pozostałe ogłoszenia będą jutro.

7.                 Na zakończenie życzymy zdrowych, radosnych i błogosławionych Świąt. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was potrzebnymi łaskami. Na te dni przyjmijcie Boże błogosławieństwo…