V Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2024r.

17 marca 2024 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00 a następnie Msza Święta.

2.                 Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone podczas składki inwestycyjnej.

3.                 Dzisiaj Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sufczynie rozprowadzają palmy. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

4.                 We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

5.                 W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

6.                 W piątek Drogi Krzyżowe: w Sufczynie o 17.00. Natomiast młodzież z KSM-u zaprasza na Drogi Krzyżowe w piątki Wielkiego Postu o godz. 19.00.

7.                 Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm i procesja o godz. 11.00. Na innych Mszach Świętych również poświęcenia palm. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

8.                 Za tydzień w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne, które są również renowacją Misji Świętych. Dokładny program rekolekcji zostanie wywieszony na tablicach ogłoszeń. Zachęcamy do znalezienia czasu na nauki rekolekcyjne i spowiedź wielkopostną.

9.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

10.            Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia baranki w cenie 8 zł. Można również nabyć ciekawą publikację na temat drogi do świętości rodziny Ulmów w cenie 20 zł.

11.            Życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w tych ostatnich dniach przygotowujących nas do Liturgii Wielkiego Tygodnia.