IV Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2024r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

10 marca 2024 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie Msza Święta. Na gorzkich Żalach składamy tradycyjne ofiary na przystrojenie Ciemnicy i kwiaty do Bożego Grobu.

2.                 Ze względu na spowiedź rekolekcyjną w Biadolinach we wtorek nie będzie Mszy Świętej wieczornej w naszej parafii.

3.                 W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na Różaniec Fatimski.

4.                 W piątek Drogi Krzyżowe: w Łoponiu po Mszy o 7.30. W Sufczynie o 17.00 Młodzież z KSM-u zaprasza na Drogi Krzyżowe w piątki Wielkiego Postu o godz. 19.00.

5.                 W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11 do grona lektorów
w naszej parafii zostanie włączonych 7 kandydatów
. Otaczamy modlitwą chłopców i ich rodziny.

6.                 Również w przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna

7.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

8.                 Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

9.                 Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sufczynie serdecznie zapraszają na corocznie organizowany kiermasz palm wielkanocnych - w następną niedzielę po każdej Mszy św.

10.            (Sufczyn) Zakład kominiarski zawiadamia, iż w Sufczynie przewody kominowe będą czyszczone i sprawdzane w dniach 11-13 marca.

11.            (Łopoń) Sołtys wsi Łopoń zaprasza na spotkanie wiejskie w sobotę 16 marca na godz. 17 do budynku szkoły w Łoponiu. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.

12.            Trwają zapisy na tegoroczną edycję Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Rejestracji można dokonać przez stronę internetową wydarzenia. Msza Święta na rozpoczęcie EDK dla naszego dekanatu odbędzie się 22 marca 2024 roku o 19.00 w Dębnie. Serdecznie zapraszamy.

13.            Dyrektor Ośrodka Opiekuńczo - Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Caritas Diecezji Tarnowskiej w Jadownikach Mokrych ogłasza nabór uczniów niepełnosprawnych intelektualnie na rok szkolny 2024/2025 do Szkoły Podstawowej Specjalnej, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz Oddziałów Rewalidacyjno - Wychowawczych. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.