V Niedziela Zwykła, 4.02.2024r.

V Niedziela Zwykła

4 lutego 2024 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o godz. 16.00. Dziś z racji, że jest I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.

2.                 Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sufczynie serdecznie zapraszają do udziału w kiermaszu „przed tłustym czwartkiem”– po każdej Mszy Świętej. W ofercie – tradycyjny chrust oraz inne słodkie ciastka. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na zakup wyposażenia Koła.

3.                 W poniedziałek wspomnienie św. Agaty. Na Mszach błogosławieństwo chleba i wody.

4.                 We wtorek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy.

5.                 W po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.                 W sobotę wspomnienie św. Scholastyki.

7.                 W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego oraz rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu.

8.                 W tym dniu z racji Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego możliwość prywatnej adoracji pomiędzy Mszami o 8.30 a 11.00.

9.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

10.            Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

11.            Ks. Proboszcz parafii Dębno planuje w najbliższych tygodniach spis nagrobków cmentarza w Dębnie. W związku z tym prosi o uporządkowanie grobów i uzupełnienie danych osób tam spoczywających jeśli takich danych nie ma na grobowcu lub są nieczytelne. Wystarczy wypisać dane na kartce zabezpieczonej przed deszczem i przytwierdzić do grobu. Chodzi o imię, nazwisko, datę urodzenia i datę zgonu. Termin do 29 lutego.

12.            Zachęcamy do wsparcia rehabilitacji Julki Urban i Antosia Bednarka. Możemy to uczynić poprzez przekazanie 1,5 % podatku lub wpłatę darowizny na konto. Dokładniejsze informacje w gablocie ogłoszeń. Niech ten gest będzie wyrazem naszej solidarności i miłosierdzia.