IV Niedziela Zwykła 28.01.2024r.

IV Niedziela Zwykła

28 stycznia 2024 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o godz. 16.00. Dziś Światowy Dzień Chorych na Trąd.

2.                 W poniedziałek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej.

3.                 W środę wspomnienie św. Jana Bosko. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Spowiedź w Łoponiu przed I piątkiem od 16.00 do 16.30.

4.                 W I czwartek modlimy się o nowe powołania do służby Bożej. Na 17.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na spotkanie. O 20.00 spotkanie formacyjne dla mężczyzn.

5.                 W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu składka na klasztory klauzurowe w naszej diecezji. Z racji I piątku odwidzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Od 16.30 okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. Na 17.00 zapraszamy uczniów klas VI, VII i VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

6.                 W I sobotę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej o godz. 6.30.

7.                 W przyszłą niedzielę z racji, że jest I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.

8.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

9.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

10.            Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sufczynie zaprasza dzisiaj do budynku szkoły o 17.30 na Jasełka. Podczas spektaklu i po, Rada rodziców będzie prowadzić kiermasz ciast.

11.            Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sufczynie serdecznie zapraszają do udziału w kiermaszu „przed tłustym czwartkiem” w następną niedzielę – po każdej Mszy Świętej. W ofercie – tradycyjny chrust oraz inne słodkie ciastka. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na zakup wyposażenia Koła.

12.            Zachęcamy do wsparcia rehabilitacji Julki Urban i Antosia Bednarka. Możemy to uczynić poprzez przekazanie 1,5 % podatku lub wpłatę darowizny na konto. Dokładniejsze informacje w gablocie ogłoszeń. Niech ten gest będzie wyrazem naszej solidarności i miłosierdzia.