III Niedziela Zwykła 21.01.2024

III Niedziela Zwykła

21 stycznia 2024 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o godz. 16.00.

2.                 Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj podczas składki inwestycyjnej.

3.                 Dzisiaj Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Wszystkim seniorom składamy życzenia zdrowia i wdzięczności ze strony wnuków.

4.                 W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.                 W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła.

6.                 W piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

7.                 W sobotę Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

8.                 W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorych na Trąd.

9.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

10.            Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

11.            (Sufczyn) Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sufczynie zaprasza do budynku szkoły w niedzielę 28 stycznia o 17.30 na Jasełka. Podczas spektaklu i po, Rada rodziców będzie prowadzić kiermasz ciast.

12.            (Sufczyn) Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ogłasza zapisy do przedszkola i I klasy szkoły podstawowej. Wnioski można pobrać w sekretariacie lub na stronie internetowej http://spsufczyn.szkolnastrona.pl w zakładce „Rekrutacja”. Wnioski należy złożyć w terminie 29 stycznia do 9 lutego.

13.            (Łopoń) Dyrekcja Szkoły w Łoponiu zaprasza wszystkich seniorów na spotkanie, które odbędzie się w budynku szkoły w Łoponiu w piątek (26 stycznia) o godz. 17.00.