II Niedziela Zwykła 14.01.2024r.

II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2024 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o godz. 16.00.

2.                 W środę wspomnienie św. Antoniego Opata. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.                 W czwartek początek Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4.                 W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.

5.                 W niedzielę Dzień Babci. Wszystkim seniorom składamy życzenia zdrowia i wdzięczności ze strony wnuków.

6.                 W naszej parafii za tydzień składka inwestycyjna.

7.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

8.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

9.                 (Sufczyn) Wójt Gminy Dębno serdecznie zaprasza wszystkie Babcie i Dziadków wraz z wnukami na Gminny Dzień Babci i Dziadka do hali widowiskowo-sportowej w Dębnie w najbliższą sobotę (20 stycznia) na godz. 17.00 na wspólne oglądanie komedii familijnej „Wspólna chata”.

10. Program kolędy:

Ks. Krzysztof

15 I (poniedziałek) od 15.00 – Zagórze od strony Grabna (Fiksak do Makowiec)

17 I (środa) od 15.00 – Zagórze p. Izydor i sąsiedzi (Krzemińscy do Sternal)

15 I (poniedziałek) od 14.00 – Z Granic na Sufczyn Górny (Jagieła do Płaneta)

17 I (środa) od 14.00 – Łopoń Zagumnie (Przeklasa do Zabawa)

18 I (czwartek) od 14.00 – Granice (Kołodziej do Stypka)

Kończymy czas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za życzliwość, cenne uwagi oraz wszelkie ofiary. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze zaprosić Księdza z błogosławieństwem, prosimy aby umówić się osobiście z kapłanem.