Boże Narodzenie 25.12.2023r.

Boże Narodzenie

25 grudnia 2023 r.

1.                 Dzisiaj Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o 16.00.

2.                 Jutro Święto św. Szczepana. Msze według porządku niedzielnego. Składka przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Na Mszy o 11.00 rozesłanie „kolędników misyjnych”.

3.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

4.                 Rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną „Kolędą” Bardzo prosimy o zadbanie w rejonach o przywiezienie i odwiezienie Księdza oraz ministrantów. Prosimy również o zabezpieczenie groźnych psów.

Program kolędy:

Ks. Krzysztof

27 XII (środa) od 8.00 – Rajsko cz. 1 od rodz. Sumara do rodz. Przeklasa

28 XII (czwartek) od 8.00 – Rajsko cz. 2 od rodz. Kuboń do rodz. Mizera

29 XII (piątek) od 8.00 – Rajsko cz. 3 reszta Rajska – począwszy od góry

30 XII (sobota) od 8.00 – Sufczyn Dolny strona prawa – od Perły – od Władysława Zborowskiego do Adama Druzkowskiego

Ks. Proboszcz

28 XII (czwartek) od 8.00 – Sufczyn Górny strona prawa – od strony Grabna – od rodz. Jana Nowaka do rodz. Zydroń

29 XII (piątek) od 8.00 – Sufczyn Górny strona lewa – od Łysej Góry – od Genowefy Smoleń do Dawida Bogacza

30 XII (sobota) od 8.00 – Łopoń od Biadolin – strona prawa do kaplicy – od Marii Chrapusta do rodz. Banaś

Na koniec pragnę złożyć wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. Niech nowonarodzony Bóg obdarzy Was pokojem oraz szczęściem w życiu osobistym i rodzinnym!