II Niedziela Adwentu 10.12.2023r.

II Niedziela Adwentu

10 grudnia 2023 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00.

2.                 Dzisiaj Dzień Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach zbiórka do puszek na ten cel.

3.                 Zapraszamy na roraty z kazaniem dla dzieci codziennie o 6.30. Wcześniej Godzinki do NMP. O 17.00 Msze Święte z kazaniem dla dorosłych.

- w środę wspomnienie św. Łucji. Po Mszy wieczornej, z racji 13 dnia miesiąca, Różaniec Fatimski.

- w czwartek wspomnienie św. Jana od Krzyża.

- w przyszłą niedzielę Niedziela Gaudete. W naszej parafia składka inwestycyjna przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

5.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

6.                 W „dolnym kościele” pojawił się kosz Caritas, do którego można składać dary dla potrzebujących. Będzie on do przyszłej niedzieli. Z tych towarów powstaną paczki dla parafian w trudnej sytuacji życiowej. Zachęcamy do wspierania tej akcji.

7.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Są również do nabycia Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki.

8.                 W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy Świętej, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Klubu Seniora w Sufczynie zapraszają do udziału w świątecznym kiermaszu bożonarodzeniowy. W ofercie świąteczne ciasta i pierniki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na bieżącą działalność Koła i Klubu. Zachęcamy do skorzystania.