Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2023r.

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

26 listopada 2023 r.

1.                 Dzisiaj święto patronalne Akcji Katolickiej, LSO i KSM-u. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Msza Święta oraz Dziesiątek różańca za zmarłych.

2.                 Dziś na Mszy Świętej o 8.30 dwóch chłopców zostanie przyjętych do grona aspirantów. Gratulujemy, zarówno im jak i ich rodzicom, tego wyróżnienia.

3.                 Młodzież z KSM zaprasza na stoisko z kalendarzami adwentowymi. Dochód ze sprzedaży wspomoże ich feryjne i wakacyjne plany.

4.                 Na prośbę wielu parafian, Msze Święte w dni powszednie od jutra do Świąt Bożego Narodzenia odbywać się będą w dolnym kościele. Zobaczymy, jak to się będzie sprawdzać.

5.                 Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone podczas składki inwestycyjnej.

- w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej. Od 16.00 do 16.30 spowiedź w Łoponiu.

- w czwartek Święto św. Andrzeja Apostoła.

- w I piątek wspomnienie oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Chorych odwiedzimy od 8.00. Od 16.00 spowiedź w Sufczynie. Na 17.00 zapraszamy uczniów z klas VI, VII i VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie na plebanii dla uczniów z klas ósmych.

- w sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. O godz. 6.30 Nabożeństwo pierwszo-sobotnie.

- w przyszłą niedzielę początek Adwentu. W tym dniu zmiana tajemnic różańcowych.

7.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

8.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

9.                 2 grudnia od 11.30 do 15.30 na Placu Kazimierza w Brzesku odbędzie się akcja krwiodawstwa. Organizatorzy zapraszają.

10.            (Sufczyn) Wójt Gminy Dębno zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Mikołajkowe kino do hali widowiskowo-sportowej 2 grudnia o 17.00. W ramach imprezy będą wyświetlone filmy o tematyce świątecznej, wizyta Św. Mikołaja, darmowy popcorn i wata cukrowa.

11.            Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Bartłomiej Sacha zam. w Sufczynie z Sylwią Nowak za. w Sufczynie

Jeżeli ktoś zna przeszkody, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.