XXXIII Niedziela Zwykła 19.11.2023r.

XXXIII Niedziela Zwykła

19 listopada 2023 r.

1.                 Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Msza Święta oraz Dziesiątek różańca za zmarłych.

2.                 Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone podczas składki inwestycyjnej.

- w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.

- we wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP.

- w środę wspomnienie św. Cecylii. Dziękujemy Panu Organiście, chórzystom i psalmistkom za ubogacanie liturgii śpiewem. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

- w piątek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

- w przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto LSO, KSM i Akcji Katolickiej. Dziękujemy członkom tych grup za ich zaangażowanie w życiu parafii. Jest to również Światowy Dzień Młodzieży.

4.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

5.                 W przyszłym tygodniu młodzież z KSM-u będzie rozprowadzała kalendarze adwentowe dla dzieci. Już dzisiaj można je oglądać przy wejściu do kościoła i zarezerwować na przyszły tydzień. Serdecznie zachęcamy do zakupu. Jest to dobra pomoc dla dzieci w dobrym przeżyciu adwentu.

6.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

7.                 Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Bartłomiej Sacha zam. w Sufczynie z Sylwią Nowak za. w Sufczynie

Jeżeli ktoś zna przeszkody, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.