XXXI Niedziela Zwykła 5.11.2023r.

XXXI Niedziela Zwykła

5 listopada 2023 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Msza Święta oraz Różaniec za zmarłych. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

2.                 Do środy zapraszamy na Różaniec z wypominkami po Mszy wieczornej. Następnie do końca listopada Dziesiątek z wypominkami.

- w środę Nowenna do Matki Bożej.

- w czwartek Święto Poświęcenia Bazyliki Katedralnej. O 20.30 spotkanie modlitewno-formacyjne dla mężczyzn.

- w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego.

- w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours. W tym dniu Narodowe Święto Niepodległości. Po Mszy wieczornej Akcja Katolicka zaprasza na Różaniec z Wypominkami Narodowymi. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojczyźnie i o tych wszystkich, którzy cierpieli dla Jej wolności.

- w przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.

4.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

5.                 Bóg zapłać rodzinom, które dbały o porządek w kościele w miesiącu październiku. Tę troskę powierzamy kolejnym rodzinom.

6.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

7.                 (Sufczyn) Zakład Kominiarski informuje, że w dniach 6 do 10 listopada w Sufczynie, będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.

8.                 (Łopoń) Szkoła i Rada Sołecka w Łoponiu zaprasza 10 listopada o godz. 17.00 na ognisko patriotyzmu w ramach, którego śpiewem pieśni patriotycznych będzie obchodzone Narodowe Święto Niepodległości. Wszyscy są zaproszeni pod wiatę plenerową w Łopianowym Zakątku.