XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2023r.

XXIX Niedziela Zwykła

22 października 2023 r.

1.                 Dzisiaj Uroczystość św. Jana Pawła II oraz Światowy Dzień Misyjny. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza Święta. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na misje..

2.                 Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie po Mszy o godz. 17.00 a w niedziele o 16.00 a następnie Msza Święta.

- w środę po Mszy Nabożeństwo RóżańcoweNowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

- w sobotę Święto św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów. W tym dniu Akcja Katolicka oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje Różaniec ulicami naszej parafii. Rozpocznie się on o 18.00 w 6 wyznaczonych punktach w Sufczynie i Łoponiu. Wszystkie grupy kierują się do kościoła gdzie o19.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.

4.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

5.                 Kartki na wypominki znajdują się na stoliku. Jeszcze raz bardzo prosimy aby pisać „czytelnie” w mianowniku liczby pojedynczej,  a w wypominkach rocznych wyraźnie zaznaczyć godzinę Mszy, przed którą mają być czytane wypominki. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy tej okazji.

6.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

7.                 W tym tygodniu kończy się akcja „Misyjne studnie”. Do specjalnego pudła, które znajduje się koło zakrystii można składać zużyte telefony, smartfony, tablety i laptopy. Zachęcam do wspierania tej akcji.