XXVII Niedziela Zwykła 8.10.2023r.

XXVII Niedziela Zwykła

8 października 2023 r.

1.                 Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza Święta.

2.                 Dzisiaj w naszej parafii członkowie Rady Duszpasterskiej kontynuują rozprowadzanie „cegiełek”, z których dochód przeznaczony jest na kontynuację prac przy cmentarzu parafialnym i na kolejne inwestycje. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

3.                 Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie po Mszy o godz. 17.00 a w niedziele o 16.00 a następnie Msza Święta.

- w środę po Mszy Nabożeństwo RóżańcoweNowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę po Różańcu pierwsze spotkanie dla rodziców i kandydatów na ministranta oraz kandydatek do DSM.

- w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. O 17.00 Msza Święta i procesja fatimska. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą lampiony, które rozświetlą nam drogę podczas procesji. Wszystkich zapraszamy.

- w przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Młodzież będzie zbierała do puszek ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W tym dniu Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. W naszej parafii składka inwestycyjna.

5.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

6.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

7.                 Bóg zapłać Państwu Młodym Alicji i Mateuszowi za przystrojenie kościoła.

8.                 Składam gorące podziękowania Paniom z Koła Gospodyń z Sufczyna za ich ofiarną pracę przy układaniu drewna i sadzeniu klonów na cmentarzu.

9.                 Trwa akcja „Misyjne studnie”. Do specjalnego pudła, które będzie znajdować się koło zakrystii można składać zużyte telefony, smartfony, tablety i laptopy. Zachęcam do wspierania tej akcji.

10.            Jutro o 14.00 pogrzeb śp. Tekli Klich. Pół godziny wcześniej Różaniec za zmarłą. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…