XXVI Niedziela Zwykła 1.10.2023r.

XXVI Niedziela Zwykła

1 października 2023 r.

1.                 Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i o 16.00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza Święta. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

2.                 Dzisiaj w naszej parafii członkowie Rady Duszpasterskiej rozprowadzają „cegiełki”, z których dochód przeznaczony jest na kontynuację prac przy cmentarzu parafialnym i na kolejne inwestycje. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

3.                 Od jutra Msze Święte popołudniowe w dni powszednie o godz. 17.00.

4.                 Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie po Mszy o godz. 17.00 a w niedziele o 16.00 a następnie Msza Święta.

- w poniedziałek wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

- w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Po Mszy Nabożeństwo RóżańcoweNowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Spowiedź w Łoponiu od 15.30 do 16.00, a w Sufczynie od 16.30.

- w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Z racji I czwartku modlimy się o nowe powołania do Służby Bożej. O 17.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. O 20.30 spotkanie formacyjno-modlitewne dla mężczyzn.

- w I piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Od 16.00 spowiedź w Sufczynie. Na 17.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej specjalne dla nich spotkanie.

- w I sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 6.30.

6.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.

7.                 Dzisiaj kończą się zapisy do LSO i DSM. Zgłoszenia dokonują rodzice u Ks. Krzysztofa.

8.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

9.                 Bóg zapłać rodzinom, które we wrześniu dbały o porządek w kościele. Tę troskę powierzamy kolejnym rodzinom. Przy okazji dziękuję Państwu Młodym Iwonie i Arturowi za przystrojenie kościoła.

10.            Składam gorące podziękowania Paniom z Koła Gospodyń z Sufczyna za ich ofiarną pracę przy układaniu drewna koło plebanii w ostatni piątek.

11.            Ruszyła akcja „Misyjne studnie”. Do specjalnego pudła, które będzie znajdować się koło zakrystii można składać zużyte telefony, smartfony, tablety i laptopy. Zachęcam do wspierania tej akcji.

12.            Życzę dobrej niedzieli i tygodnia. Jeszcze raz zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych.