XIII Niedziela Zwykła 2.07.2023r.

XIII Niedziela Zwykła

2 lipca 2023 r.

1. Msze Święte o 7.30, 9.30 w Łoponiu, 11.00 i 16.00. Po Mszach Św. o 7:30 i 9:30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu:

- w poniedziałek święto św. Tomasza, Apostoła.

- w środę po Mszy Św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W Łoponiu okazja do Spowiedzi od godz. 17.

- w pierwszy czwartek modlimy się o powołania do życia kapłańskiego i zakonnego. Jest to również wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej i święto Apostolstwa Chorych.

O godz. 21 w kościele spotkanie modlitewno-formacyjne dla mężczyzn. Zapraszamy.

- w I piątek miesiąca oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Możliwość Spowiedzi świętej przed Mszą Św. poranną oraz od godz. 17.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8.

- w sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i zapraszamy do wspólnej modlitwy w Kościele.

4. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

5. Związek małżeński pragną zawrzeć:

- Andrzej Gołąb zam. w Sufczynie oraz Paulina Bielecka zam. w Bilczy.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu sakramentu małżeństwa, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.

6. Dziś o godz. 13 pogrzeb śp. Michała Wójtowicza z Łoponia. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…