XII Niedziela Zwykła 25.06.2023r.

XII Niedziela Zwykła

25 czerwca 2023 r.

1.                 Msze Święte o 7.30, 9.30 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.

- w środę wspomnienie św. Ireneusza. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

- w czwartek Uroczystość św. Piotra i Pawła.

- w I sobotę Nabożeństwo ku czci NMP o 6.30.

- w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

3.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

4.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

5.                 Związek małżeński pragną zawrzeć:

- Konrad Przeklasa zam. w Sufczynie z Zuzanną Pryga zam. w Bobrownikach Małych

- Mateusz Stypka zam. w Sufczynie z Magdaleną Witek zam. w Sufczynie

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu sakramentu małżeństwa, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.

6.                 (Zaproszenie): Organizatorzy Pikniku Rodzinnego w Sufczynie zapraszają do wspólnego świętowania dzisiaj od godz. 15.00 na stadionie „Grom” w Sufczynie. Bogaty program artystyczny i smaczna gastronomia umilą wszystkim czas. Zapraszamy.

7.                 (Sufczyn): Wójt Gminy Dębno zaprasza pary małżeńskie mieszkające na terenie Gminy Dębno, które zawarły związek małżeński w 1998 r. do wzięcia udziału w uroczystości Jubileuszu 25-lecia małżeństwa.

Informacje odnośnie uroczystości można uzyskać do 15 lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dębnie pok. 121 lub telefonicznie: 14/631 85 62.

8. Od 1 czerwca 2023 r, trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie:

- na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

- oraz na 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne dla Nauczycieli.

Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów tym bardziej zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale.