XI Niedziela Zwykła 18.06.2023r.

XINiedziela Zwykła

18 czerwca2023 r.

1. Dzisiaj Diecezjalne Święto Rodziny. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone podczas składki inwestycyjnej.
3. W tym tygodniu:

- w środę wspomnienieśw. Alojzego GonzagiPo Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

- w piątek Dzień OjcaPamiętajmy w modlitwach i życzeniach o naszych Ojcach.

również w piątek Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Zapraszamy naMsze Święta na zakończenie roku:

* w Sufczynie o 8.00

* w Łoponiu o 10.00.

Po Mszach Świętych dalsze uroczystości i rozdanie świadectw w szkołach.

sobotę Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela..

od przyszłej niedzieli przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy Świętych Niedzielnych. Mszy Święte o 7.30, 9.30 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
5. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.
6. Związek małżeński pragną zawrzeć:

- Konrad Przeklasa zam. w Sufczynie z Zuzanną Pryga zam. w Bobrownikach Małych

- Mateusz Stypka zam. w Sufczynie z Magdaleną Witek zam. w Sufczynie

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu sakramentu małżeństwa, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.

7. (Sufczyn): Wójt Gminy Dębno zaprasza pary małżeńskie mieszkające na terenie Gminy Dębno, które zawarły związek małżeński w 1998 r. do wzięcia udziału w uroczystości Jubileuszu 25-lecia małżeństwa.

Informacje odnośnie uroczystości można uzyskać do 15 lipcw Urzędzie Stanu Cywilnego w Dębnie pok. 121 lub telefonicznie: 14/631 85 62.