X Niedziela Zwykła 11.06.2023r.

X Niedziela Zwykła

11 czerwca 2023 r.

1.                 Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00. Po Mszy o godz. 11.00 procesja eucharystyczna.

2.                 Po Mszach zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

3.                 Procesje eucharystyczne do czwartku po Mszach Świętych o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich.

- w poniedziałek wspomnienie bł. Romana Sitki.

- we wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Jest to Dzień Fatimski. Z racji Oktawy Bożego Ciała, Różaniec fatimski o 17.30, a następnie Msza Święta i procesja eucharystyczna.

- na godz. 19.00 we wtorek zapraszam na spotkanie na plebanii członków Rady parafialnej.

- w środę wspomnienie bł. Michała Kozala.

- w czwartek Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O 18.00 Msza Świętą i procesja eucharystyczna. Na zakończenie błogosławieństwo dzieci oraz ziół i kwiatów.

- w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

- w przyszłą niedzielę Diecezjalne Święto Rodziny. W naszej parafii składka inwestycyjna.

5.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

6.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

7.                 Związek małżeński pragną zawrzeć:

- Konrad Przeklasa zam. w Sufczynie z Zuzanną Pryga zam. w Bobrownikach Małych

- Mateusz Stypka zam. w Sufczynie z Magdaleną Witek zam. w Sufczynie

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu sakramentu małżeństwa, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.