Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023r.

Zesłanie Ducha Świętego

28 maja 2023 r.

1.                 Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Odpustowa oraz początek Misji Parafialnych. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z godzinami Mszy Świętych i nabożeństw. Niechaj nasze liczne i aktywne uczestnictwo pomoże naszej wspólnocie zbliżyć się do Boga i rozwinąć naszą wiarę.

2.                 Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Uroczystości Odpustowej. Dziękujemy O. Zenonowi za wygłoszone Słowo Boże i przewodniczenie uroczystości. Bóg zapłać Księżom; sprzątającym i strojącym kościół, LSO, DSM-owi, niosącym feretrony i sztandary; chórowi i psalmistkom; dzieciom pierwszokomunijnym, sypiącym kwiaty, dzwoniącym; strażakom, Panu Organiście i Kościelnemu; Paniom przygotowującym posiłki oraz wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tej uroczystości.

3.                 Młodzież z naszej parafii zaprasza na poczęstunek domowymi wypiekami przy ich odpustowym kramie.

- w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła

- w środę Święto Nawiedzenia NMP

- w czwartek Święto Jezusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

- w sobotę wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy

- w przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

- w tym tygodniu również I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

5.                 Bardzo proszę zwrócić uwagę na nabożeństwo dla osób starszych i chorych w piątek o godz. 15.00. Umożliwmy naszym Seniorom uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu. Do obłożnie chorych O. Misjonarz uda się w sobotę od godz. 10.00. Jeżeli ktoś chciałby dopisać kogoś spoza listy pierwszopiątkowej prosimy, aby to uczynić do środy.

6.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

7.                 Dziękujemy rodzicom i dzieciom pierwszokomunijnym za pomoc misjom. Zostało przekazane 1800 zł.

8.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Są również do nabycia w zakrystii albumy i książki związane z pracą misyjną naszych kapłanów przez ostatnich 50 lat.

9.                 Organizowany jest wyjazd do Rzeszowa na koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Boże Ciało o godz. 16.00. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli.

10.            Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Artur Słupski zam. w Sufczynie z Patrycją Jarząbek zam. w Paproci Dużej.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii.

<![endif]-->

Zesłanie Ducha Świętego

28 maja 2023 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Odpustowa oraz początek Misji Parafialnych. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z godzinami Mszy Świętych i nabożeństw. Niechaj nasze liczne i aktywne uczestnictwo pomoże naszej wspólnocie zbliżyć się do Boga i rozwinąć naszą wiarę.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Uroczystości Odpustowej. Dziękujemy O. Zenonowi za wygłoszone Słowo Boże i przewodniczenie uroczystości. Bóg zapłać Księżom; sprzątającym i strojącym kościół, LSO, DSM-owi, niosącym feretrony i sztandary; chórowi i psalmistkom; dzieciom pierwszokomunijnym, sypiącym kwiaty, dzwoniącym; strażakom, Panu Organiście i Kościelnemu; Paniom przygotowującym posiłki oraz wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tej uroczystości.
  3. Młodzież z naszej parafii zaprasza na poczęstunek domowymi wypiekami przy ich odpustowym kramie.
  4. W tym tygodniu:

- w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła

- w środę Święto Nawiedzenia NMP

- w czwartek Święto Jezusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

- w sobotę wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy

- w przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

- w tym tygodniu również I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

1. Bardzo proszę zwrócić uwagę na nabożeństwo dla osób starszych i chorych w piątek o godz. 15.00. Umożliwmy naszym Seniorom uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu. Do obłożnie chorych O. Misjonarz uda się w sobotę od godz. 10.00. Jeżeli ktoś chciałby dopisać kogoś spoza listy pierwszopiątkowej prosimy, aby to uczynić do środy.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
  3. Dziękujemy rodzicom i dzieciom pierwszokomunijnym za pomoc misjom. Zostało przekazane 1800 zł.
  4. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Są również do nabycia w zakrystii albumy i książki związane z pracą misyjną naszych kapłanów przez ostatnich 50 lat.
  5. Organizowany jest wyjazd do Rzeszowa na koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Boże Ciało o godz. 16.00. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli.
  6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Artur Słupski zam. w Sufczynie z Patrycją Jarząbek zam. w Paproci Dużej.