VI Niedziela Wielkanocna 14.05.2023r.

VI niedziela Wielkanocna

14 maja 2023 r.

1.                 Msze Święte dzisiaj o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o 16.00. Dzisiaj na Mszy Świętej o 11.00 Rocznica I Komunii Świętej.

2.                 Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie nabożeństwa po Mszy wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 16.00 a następnie Msza Święta.

3.                 Od poniedziałku do środy Dni Modlitw o urodzaje.

4.                 We wtorek Święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski. W tym dniu imieniny Ks. Biskupa Andrzeja Jeża, o którym pragniemy pamiętać w naszych modlitwach.

5.                 W środę o 16.00 Egzamin przed Sakramentem Bierzmowania dla uczniów z klas VII. Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami.

6.                 W czwartek wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.

7.                 W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8.                 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

9.                 Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

10.            Zbliżają się Misje Święte w naszej parafii. W tym tygodniu do naszych domów trafią programy misji. Prosimy o zapoznanie się z nimi i znalezienie czasu na czas nauk misyjnych.

11.            Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Damian Kuta zam. w Woli Rzędzińskiej z Katarzyną Bodzioch zam. w Wojniczu,

Wiktor Batko zam. w Sufczynie z Kingą Mleczko zam. w Łysej Górze,

oraz Artur Słupski zam. w Sufczynie z Patrycją Jarząbek zam. w Paproci Dużej.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii.

12.            Jutro o godz. 10.00 pogrzeb + Heleny Wójtowicz. Pół godziny wcześniej Różaniec za zmarłą.