V Niedziela Wielkanocna 7.05.2023r.

V niedziela Wielkanocna

7 maja 2023 r.

1. Msze Święte dzisiaj o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o 16.00. Dzisiaj zmiana tajemnic Różańcowych. Dzisiaj na Mszy Świętej o 11.00 I Komunia Święta.

2. Obchody Białego Tygodnia codziennie o godz. 18.00. W czwartek dzieci pierwszokomunijne z rodzicami udadzą się na pielgrzymkę dziękczynną do Wadowic.

3. Od poniedziałku zapraszamy na Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie nabożeństwa po Mszy wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 16.00 a następnie Msza Święta.

4. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława.

5. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży bierzmowanej z klas VIII. Obecność obowiązkowa.

6. W sobotę pielgrzymka DSM do Pasierbca. Wyjazd spod kościoła o 8.45.

7. Z racji 13 dnia miesiąca w sobotę Nabożeństwo Fatimskie o 18.00. Na to nabożeństwo zapraszamy dzieci przeżywające I rocznice Komunii Świętej. Przed Mszą Świętą okazja dla dzieci do skorzystania ze spowiedzi.

8. W przyszłą na Mszy o 11.00 I rocznica Komunii Świętej.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

10. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

11. Bóg zapłać rodzinom, które w kwietniu dbały o kościół oraz rodzicom dzieci komunijnych za przystrojenie kościoła na dzisiejszą uroczystość. Dziękujemy również za wszelkie ofiary na utrzymanie parafii, zwłaszcza pewnej rodzinie za ofiarę na krzyż misyjny.

12. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Damian Kuta zam. w Woli Rzędzińskiej z Katarzyną Bodzioch zam. w Wojniczu

oraz Wiktor Batko zam. w Sufczynie z Kingą Mleczko zam. w Łysej Górze

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii.