V Niedziela Wielkiego Postu 26.03.2023r.

V niedziela Wielkiego Postu

26 marca 2023 r.

1. Dzisiaj Msze Święte o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 oraz o 16.00 Gorzkie Żale i Msza Święta. Gorzkie Żale w Łoponiu o 15.00. Na Gorzkich Żalach składamy tradycyjne ofiary na przystrojenie Ciemnicy i kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na WSD w Tarnowie.
  3. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Klubu Seniora w Sufczynie serdecznie zapraszają do udziału w kiermaszu wielkanocnym – po każdej Mszy Świętej. Całkowity dochód ze sprzedaży palm i ozdób świątecznych przeznaczony będzie dla Julki Urban na rehabilitację i poprawę warunków życia dziewczynki. Dodatkowo będzie można złożyć datek do skarbonki.
  4. Od Jutra Msze Święte w dni powszednie o 18.00.
  5. W tygodniu:
  • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.
  • w piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej - w Łoponiu o godz. 18.00 iw Sufczynie o godz. 18.00 oraz szczególnie młodzież na godz. 20.00.
  • w I sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 6.30
  • w sobotę okazja do spowiedzi: w Łoponiu od 15.00 do 16.00 oraz w Sufczynie od 15.00 do 16.00 i od 16.30 do 18.00.
  • za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm i procesja z palmami o godz. 11.00. Z palmami gromadzimy się u stóp schodów.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania czasopism katolickich. W zakrystii są również do nabycia Baranki Wielkanocne w cenie 8 zł, z których dochód jest przeznaczony na pomoc dla najuboższych.
  3. W najbliższy piątek wyruszy z Dębna Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpoczęcie w kościele w Dębnie o 19.30. Zapisów można dokonać przez stronę Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
  4. 1 kwietnia o 19.00 w kościele w Dębnie Koncert Pasyjny. Dokładniejsze informacje na plakacie.
  5. Za tydzień w Biadolinach Radłowskich odbędzie się kiermasz charytatywny na chorego Igorka. Informacje można uzyskać w Szkole w Biadolinach Radłowskich.