V Niedziela Zwykła 5.02.2023r.

V Niedziela Zwykła

5 lutego 2023 r.

1. Msze Święte dzisiaj o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.
  2. Dzisiaj składka na cele diecezjalne.
  3. W tygodniu:
  • w poniedziałek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
  • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • w piątek wspomnienie św. Scholastyki
  • w sobotę wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W Porąbce Uszewskiej o godz. 16:30 Uroczysta Msza Święta
    i procesja różańcowa pod przewodnictwem Ks. Bpa Stanisława Salaterskiego.

Przy tej okazji pragniemy po raz kolejny zachęcić tych, którzy opiekują się bliskimi chorymi, a jeszcze tego nie uczynili, aby zgłosili chorych do kapłanów, tak byśmy mogli odwiedzać ich w posługą sakramentalną w pierwsze piątki miesiąca.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  3. (Sufczyn) Lekarz Weterynarii Grzegorz Tobiasz informuje, że szczepienie psów
    i kotów przeciwko wściekliźnie odbędzie się w miejscowości Sufczyn w najbliższą sobotę
    (tj. 11.02.2023r.). Obowiązkowi szczepienia podlegają psy, które ukończyły trzy miesiące życia. Szczegóły na plakacie.