II Niedziela Zwykła 15.01.2023r.

II Niedziela Zwykła

15 stycznia 2023 r.

1. Msze Święte dzisiaj o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj podczas składki inwestycyjnej.
  3. W tygodniu:
  • we wtorek wspomnienie św. Antoniego opata.
  • w środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej. Jest początek Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • w czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  • w piątek na godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
  • w sobotę wspomnienie św. Agnieszki. Jest również Dzień Babci.
  • w przyszłą niedzielę Dzień Dziadka. Wszystkim Seniorom składamy życzenia zdrowia i miłości ze strony wnuków.
  • w przyszłą niedziele na Mszy Świętej o 11.00 i po Mszy koncert kolęd w wykonaniu orkiestry. Wszystkich zaparaszamy.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Dzisiaj kończymy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za wielką życzliwość, podwożenie samochodami, gościnność, wszelkie poczęstunki, cenne uwagi oraz wszelkie ofiary. Wszystkim, którzy nas przyjęli życzymy Bożego błogosławieństwa w 2023 roku.
  3. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  4. (Sufczyn) Wójt Gminy Dębno informuje, że osoby, które ukończyły 65 rok życia i maja problemy zdrowotne mogą się zapisać do uzyskania opaski bezpieczeństwa. Zgłoszenia osób chętnych będą przyjmowane do 17 stycznia w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębnie lub telefonicznie pod numerem 14/66 58 749 wew. 16. Skorzystanie z tej pomocy jest bezpłatne.
  5. (Łopoń) Przedszkole i Szkoła w Łoponiu oraz Szkoła w Milówce serdecznie zapraszają na koncert kolęd z honorowym udziałem Bpa Artura Ważnego w niedzielę 22 stycznia o godz. 16.00 do kina Wawel. Wstęp wolny.
  6. Zmarł śp. Władysław Słupski, którego pogrzeb jutro o godz. 12.00. Pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała i Różaniec za zmarłego.