Nowy Rok 1.01.2023r

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1 stycznia 2023 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze Święte o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00. Z racji I niedzieli zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W tygodniu:
  • w poniedziałek wspomnienie św. Bazylego i św. Grzegorza z Nazjanzu.
  • W czwartek okazja do spowiedzi. W Łoponiu od 15.30 do 16.00, a w Sufczynie od 16.15 do 17.00.
  • w piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Jest to również I piątek miesiąca. Msze według porządku niedzielnego. NaMszach poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Składka przeznaczona jest na cele misyjne.
  • w I sobotę nabożeństwo ku czci Matki Bożej po Mszy o godz. 6.30. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzi Ks. Krzysztof od godz. 8.00.
  • W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  3. Bóg zapłać rodzinom, które troszczyły się o porządek w kościele w grudniu za ich pracę i ofiarę na choinki. Troskę tę powierzamy kolejnym rodzinom.
  4. Bóg zapłać organizatorom i dzieciom zaangażowanym w kolędę misyjną. Dziękujemy również rodzinom, które z życzliwością i ofiarnością przyjęły kolędników. Zebrano 4823 zł i 20 gr. Bóg zapłać!
  5. 5 stycznia od 9.00 w Ośrodku Zdrowia w Łysej Górze odbędzie się badania wzroku.
  6. Na zakończenie przyjmijcie życzenia noworoczne. Niech Pan Jezus udziela Wam swego błogosławieństwa abyście doświadczyli pokoju w Waszych Sercach, rodzinach i sąsiedztwach. Niechaj Maryja wstawia się za Wami i wyprasza łaski, których potrzebujecie. Szczęść Boże!