Ministranci i lektorzy na torze wyścigowym

Święta Wielkanocne to dla Liturgicznej Służby Ołtarza czas wytężonego wysiłku. Próby asysty, zbiórki, czuwania w Ciemnicy i Grobie Pańskim i wiele innych obowiązków - wszystko po to, żeby Liturgia w naszej Świątyni podczas tych ważnych dni mogła być godnie celebrowana. A że nasi chłopcy sprawowali się wzorowo, to po Świętach przyszedł czas, żeby trochę odpocząć.


Odpoczywaliśmy aktywnie - wybraliśmy się na jeden z tarnowskich torów kartingowych. Adrenaliny co nie miara, zabawa świetna. Wszyscy mogli sprawdzić swoje rajdowe umiejętności za sterami prawdziwego wyścigowego pojazdu. I choć nie była to Formuła 1 to dużych prędkości i smaku rywalizacji nie zabrakło. Siły zużyte podczas wyścigów odnowiliśmy na koniec podczas obfitej kolacji w restauracji KFC.

IMG 20230426 1904011

Kategoria: