V Niedziela Wielkanocna 15 maja 2022

V Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022 r.

1. Msze Święte dzisiaj o 00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj podczas składki inwestycyjnej.
  3. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Nabożeństwa Majowe - w dni powszednie po Mszy o godz. 18.00, a w niedziele o 16.00.
  4. W poniedziałek Święto Andrzeja Boboli – patrona Polski. O godz. 19.30 na plebanii spotkanie Komitetu organizującego prymicje.
  5. W środę wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Nabożeństwo majowe.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy do kościoła.
  7. Bóg zapłać panom Zbigniewowi Batko, Emilowi Głaszczce i Pawłowi Kleckiemu oraz lektorom naszej parafii za pomoc przy porządkowaniu sadu oraz otoczenia plebanii.
  8. Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć:
  • Arkadiusz Krzysztof Bodura zam. w Sufczynie z Ewą Agnieszką Pieronkiewicz zam. w Pszczynie
  • Tadeusz Sacha zam. w Sufczynie z Katarzyną Agatą Osika zam. w Łukanowicach

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.