III Niedziela Zwykła 22.01.2023r.

III Niedziela zwykła

22 stycznia 2023 r.

1. Msze Święte dzisiaj o 7:00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.
  2. Dzisiaj na Mszy o 11.00 i po Mszy występ orkiestry z repertuarem kolędowym. Zachęcam dzieci, aby odwiedziły szopkę i spotkały się z nowonarodzonym Jezusem.
  3. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich rozdają dzisiaj ulotki w związku zakcją „Podaruj swoje 1,5 % podatku dla Julki Urban z Sufczyna”. Julka ma 15 lat. Od 3 roku życia boryka się z ciężką chorobą, w wyniku której przestała mówić, chodzić i z czasem utraciła całkowicie swoją samodzielność. Dzięki rehabilitacji jej codzienne życie staje się odrobinę lżejsze. Niech nasza pomoc stanie się dla niej i jej rodziny światełkiem nadziei w mrokach codziennego trudu i cierpienie. Bóg zapłać tym, którzy włączą się w tę pomoc.
  4. W tygodniu:
  • we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego.
  • w środę Święto Nawrócenia św. Pawła. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej. Po Nowennie zapraszam członków Rady duszpasterskiej na spotkanie na plebanii.
  • w czwartek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
  • w sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  • w przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorych na Trąd.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  3. (Łopoń) Przedszkole i Szkoła w Łoponiu oraz Szkoła w Milówce serdecznie zapraszają na koncert kolęd z honorowym udziałem Bpa Artura Ważnego , dzisiaj o godz. 16.00 do kina Wawel. Wstęp wolny.